کنسول نت با بیش از 20 سال تجربه در امور واردات کنسول های بازی خانگی و توزیع آن در سطح کشور مرجعی مطمئن جهت تهیه کالای اصلی در این حوزه بوده و با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و خریدهای آنلاین، پایگاه اینترنتی خود را بنا نموده تا مصرف کنندگان گرامی در سرتاسر ایران به سهولت بیشتری نسبت به خرید و دریافت کالای اصلی اقدام نمایند.

هدف این فروشگاه ارائه جدیدترین دستگاههای بازی قابل حمل خانگی از قبیل پلی استیشن ( PlayStation ) و ایکس باکس ( XBOX ) و همچنین لوازم جانبی آن ها بوده و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی واردات کنسول ها و لوازم مرتبط با این دو برند پرطرفدار در دنیا فعالیت می نماید.

لازم به ذکر می باشد که کنسول نت در هیچ کدام از شهر های ایران شعبه ای ندارد و واردات کنسول خود را مستقیماً و از طریق مبادی قانونی کشور و با دریافت مجوز های لازم انجام می دهد و از این رو با تضمین پائین ترین قیمت کالا های خود در میان سایر فروشندگان متعهد می شود تا اقلام موجود در فروشگاه را بدون هرگونه واسطه و به طور مستقیم به فروش می رساند.

متخصصان کنسول نت در کشور های چین، امارات، انگلستان و ایالات متحده امریکا مستقر هستند تا کالاهای این شرکت مستقیماً از نمایندگی های اصلی و شعب اصلی پخش محصولات حوزه تکنولوژی تهیه گردند و بدون هر گونه واسطه و دستکاری در کالا، محصولات به دست شما مشتریان گرامی کنسول نت برسند و کنسول نت بتواند با اطمینان از اصالت کالا تضمین آن را بر عهده خود بگیرد.   

از این رو تمامی محصولات وارداتی کنسول نت توسط این فروشگاه اینترنتی عرضه می گردند دارای 7 روز تضمین بازگشت کالای معیوب و ضمانت کنسول نت و خدمات پس از فروش آن تا مدت معلوم می باشد تا خریداران با اطمیمنان بیشتری محصول خود را از این فروشگاه دریافت نمایند.