بخرید و 6,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

هدست پلی استیشن ورژن 2 Ver 2 Wireless Stereo Headset

( )

هدست بی سیم پلی استیشن

صدای  7.1 کانال

کیفیت صدای فوق العاده در حالت وایرلس بدون تاخیر

امکان استفاده بی سیم روی PS3 , PS4

Give a Name

315,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

باتری داخلی قابل شارژ
بی سیم
صدای 7.1 کاناله - استریو

سونی این هدست را با کیفیت صدای فراگیر 7.1، میکروفون تاشو، ابرهای دورگوش هواگیر، دکمه های کم و زیاد کردن صدا و کنترل میکروفون در ماه سپتامبر معرفی کرد. کمپانی ادعا می کند با توجه به استفاده طولانی مدت کاربران از هدست، وزن آن به شکل قابل توجهی پایین در نظر گرفته شده.

اگر عمده زمان سرگرمی خود را با پلی استیشن 4 می گذرانید، هدست استریو سونی احتمالا گزینه ای است که در آینده باید به آن فکر کنید. بعضی از بازی ها مانند دستینی، فارکرای 4 و The Last of Us از مودهای صدای مختلف هدست بهره می گیرند تا در نتیجه، کیفیت صدای قابل قبول تری ارائه دهند.

زمانی که از این هدست استفاده می‌کنید و آن را روی سرتان می‌گذارید، به‌سرعت متوجه طراحی مناسب آن که باعث می‌شود به‌خوبی روی سر و گوش‌های‌تان قرار بگیرد، می‌شوید. این هدست صدای 7.1 کاناله پخش می‌کند و به همین خاطر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای بازی‌های کنسول پلی‌استیشن4 و حتی پلی‌استیشن3 باشد. همچنین می‌توانید در حالت صدای استریو این هدست را به کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا وصل کنید.

البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که سونی قبلا هدست دیگری با همین نام راهی بازار کرده بود؛ اما مدل گلد که در این‌جا معرفی‌اش می‌کنیم طراحی بهتری دارد و روی گوش‌ کاربر هم بهتر می‌نشیند. این هدست 100دلار قیمت دارد. البته با درنظر گرفتن امکاناتی که با تهیه‌ی این هدست در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، بقیه‌ی هدست‌هایی که با همین قیمت در بازار عرضه می‌شوند، به‌سختی می‌توانند در برابرش مقاومت کنند. حتی برای تهیه‌ی هدستی با قابلیت‌های مشابه این محصول باید پول بیش‌تری پرداخت کنید. همه‌ی این‌ها به‌کنار، این هدست ‌کاملا با کنسول پلی‌استیشن4 هماهنگ است و به‌همین خاطر هم کاربر هرگز مشکلی بابت همگام‌سازی آن با کنسول‌اش نخواهد داشت.

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*